Šachová hra - ikonka

Šachová hra

Pátrejte v temnotě mysli a zachraňte svou minulost.

o hře

Co se skrývá na pozadí zdánlivě banální šachové partie? Zavřete oči a vydejte se napříč pamětí a časem po stopách jednoho téměř zapomenutého lidského osudu.

Klára pravidelně usedá se svým ošetřovatelem k šachové hře. Pár tahů stačí k tomu, aby se začaly vracet staré vzpomínky a kdysi tak známé melodie. Můžeme se však na lidskou paměť zcela spolehnout?

Minulost nemusí být vždy taková, jak se na první poslech jeví. Následujte zvuk a pomozte Kláře odhalit vše, co se z jejích vzpomínek vytratilo.

jak se hraje?

Vlastní paměť nás může občas zrazovat, některé vjemy ji však mohou nečekaně oživit. Položte prst na displej telefonu a vsaďte na svůj sluch. Hudba a zvuky vás provedou Klářinými vzpomínkami a pomohou odhalit, co bylo dávno zapomenuto.

Zavřete tedy oči a nechte se vést zvukem. Šachová hra je speciálně uzpůsobena také pro nevidomé.

hlasy

Napínavému dramatu o boji s vlastní pamětí vévodí hlasy předních českých dabérů, mezi kterými nechybí Taťjana Medvecká, Igor Bareš nebo Jaroslav Plesl.

Klavírní melodie dotváří nostalgickou atmosféru příběhu, který se v kombinaci s precizním prostorovým zvukem stává svébytnou virtuální realitou.

Recenze

Napsali o nás

vizuály

Pro novináře / ke stažení

Tisková zpráva, loga, vizuály

FACTSHEET​

PlayByEars .s.r.o.

vývojářské studio

1. prosince 2022

datum vydání

iOS / andRoid

platformy

ke stažení zdarma

Volně ke stažení pro mobilní telefon s iOS a Android

partneři